Výstavba Hotelu U Parku

Registrační číslo: CZ.1.12/3.3.00/08.00631

Celkové způsobilé výdaje: 0.00

Z toho dotace RR (EU + státní rozpočet): 0.00

Z toho dotace EU (Kč): 0.00

Doba realizace projektu: 1. červen 2008 až 28. prosinec 2012

Popis projektu

Hlavní aktivitou projektu je vybudování nového hotelu ve standardu *** ve spolupráci s nadnárodním řetězcem, který bude zajišťovat a garantovat vysokou kvalitu služeb pod značkou Ibis. Tím dojde k zlepšení současné situace, kdy klesají vývojové charakteristiky ukazatelů cestovního ruchu obecně  a klesá počet návštěvníků včetně zahraničních návštěvníků regionu. Dojde k vybudování hotelu o kapacitě 90 pokojů a k vybudování parkovacích stání.

Cíle projektu

Hlavní aktivitou projektu je vybudování nového hotelu ve standardu *** ve spolupráci s nadnárodním řetězcem, který bude zajišťovat a garantovat vysokou kvalitu služeb pod značkou Ibis. Tím dojde k zlepšení současné situace, kdy klesají vývojové charakteristiky ukazatelů cestovního ruchu obecně a klesá počet návštěvníků včetně zahraničních návštěvníků regionu. Dojde k vybudování hotelu o kapacitě 90 pokojů, kdy průměrný počet hostů na pokoj bude činit 1,2 osob.

Průběh

V současné době probíhá příprava výběrového řízení na generálního dodavatele stavby.

Mezinárodní spolupráce

Dojde k vybudování nového hotelu ve standardu *** ve spolupráci s nadnárodním řetězcem, který bude zajišťovat a garantovat vysokou kvalitu služeb pod značkou Ibis.

Realizátor projektu

Název: HOTEL U PARKU, s.r.o.

IČ: 27808084

Ulice: Wolkerova 27

Město: Olomouc

PSČ: 779 00

Místo realizace:

Kontaktní osoba

Kontakt: Bohdana Hošková, hoskova@hoprgroup_cz, tel.: +420585750424

WWW: http://www.hoprgroup.cz