Za hlas o nejlepší foto projektu ROP Střední Morava čeká hlasujícího i autora odměna

ROP_muj_projek.jpg Prvním srpnem bylo spuštěno hlasování o nejlepší fotografii projektu financovaného z ROP Střední Morava v Olomouckém a Zlínském kraji s názvem Vyfoť a vyhraj. V srpnu lze vybírat přibližně z padesáti snímků nahraných v Galerii fotografií na www.mujprojekt.eu . Jednoho z hlasujících na konci srpna čeká dotykový telefon Samsung, autora vítězné fotografie pak iPod.

„Fotografovat projekty financované z ROP Střední Morava může kdokoliv, kdo má chuť a zájem v létě vyrazit na výlet, pořídit fotografii, nahrát ji na naše webové stránky a soutěžit,“ řekl ředitel Úřadu Regionální rady Ivan Matulík. Na konci měsíce bude vždy odměněna fotografie, která dostane nejvíce hlasů a také bude vylosován jeden hlasující, který bude odměněn mobilním telefonem. Fotografii lze na www.mujprojekt.eu nahrávat od července do října, hlasování o nejlepší fotografii probíhá od srpna do listopadu. Na konci listopadu bude zároveň ze všech zúčastněných vylosován ten, který získá cenu ředitele Úřadu Regionální rady, kterou bude let balonem pro tři osoby. „Každý, kdo bude chtít hlasovat, se zaregistruje na www.mujprojekt.eu, obdrží hlasovací kód, kterým může dát hlas několika fotografiím. Nikdy ne více jak jeden hlas jedné fotografii,“ upozornil ředitel Matulík. Hlasování o konkrétní fotografii můžou podpořit i samotní autoři či jejich přátelé, protože každá fotografie je propojena s Facebookem, pokračoval Matulík. Nejlepší fotografie budou použity pro propagační účely ROP Střední Morava, například v kalendáři projektů připravovaný    na rok 2013.

Za měsíc červenec autora fotografie s nejvíce hlasy čeká iPod, za srpen digitální fotoaparát Olympus, v září tablet a v říjnu čtečka Kindle. Vylosovaný hlasující v každém měsíci získá mobilní telefon. Veškeré ceny byly Úřadu Regionální rady věnovány sponzorsky.

Hlasovat a vyhrát lze na http://www.mujprojekt.eu/cs/galerie-fotografii.html, pravidla, včetně rozepsaných cen jsou na http://www.mujprojekt.eu/cs/pravidla.html. Je léto - pojďte tedy soutěžit, hlasovat a vyhrát!