Výzva v podoblasti podpory 2.2.9 je zrušena

_thumb_web_projekty03.jpg V návaznosti na písemnou stížnost, která upozornila na některé aspekty vyhlášené výzvy v podoblasti podpory 2.2.9, doporučil Úřad Regionální rady výboru výzvu zrušit. Toto rozhodnutí bylo potvrzeno 9. července 2010.

Uvedený postup se týká pouze podoblasti podpory 2.2.9 Integrovaný plán pro města nad 5 000 obyvatel, která se vztahuje k novému modelu administrace prostřednictvím tzv. konceptů. Jedná se o zcela nový přístup k řešení území prostřednictvím konceptů, jejichž cílem je zajistit koncentraci zdrojů z jiných operačních programů a umožnit vzájemnou návaznost jednotlivých projektů v rámci řešeného území.

 

Záměrem zrušení výzvy je eliminace rizik, které by mohly nastat v souvislosti s možným zpochybněním výsledků vyhlášené výzvy.

 

Dokumentace k výzvě 2.2.9 Integrovaný plán pro města nad 5 000 obyvatel bude v následujících dnech upřesněna a znova předložena Výboru Regionální rady ke schválení na jednání 22. září 2010. Spolu s upravenou dokumentací bude předloženo i nové vyhlášení výzvy.