Vyšlo první číslo Magazínu ROP

Magaz__n_ROP.jpg Po několikaměsíční odluce Úřad Regionální rady vydal první číslo Magazínu ROP. Dvouměsíčník prošel základním redesignem, takže čtenáři jej najdou ve svých schránkách v novém provedení.

Jedinou výraznější změnou, kterou Magazín ROP zaznamenal, je zrušení mutací zvlášť pro Olomoucký a Zlínský kraj. "Oba dva kraje mají k sobě blízko, proto zvítězila myšlenka společného prostoru pro prezentaci realizovaných projektů," řekla tisková mluvčí Úřadu Regionální rady Renata Škrobálková. Magazín ROP v roce 2010 vyjde celken šestkrát. Kromě informací o realizovaných projektech zde bude stálá rubrika s odborným tématem (např. platby, dopracování projektu, veřejné zakázky, apod.), schválené projekty, aktuální výzvy či informace o přípravě nového plánovacího období v letech 2014 až 2020.

 

Magazín ROP č. 1/2010

 

Magazín ROP vychází v tištěné podobě a lze jej zdarma získat přímo do vlastní poštovní schránky (v případě zájmu pište na adresu: redakce@rr-strednimorava_cz), nebo elektronicky, pokud zaregistrujete svou e-mailovou adresu na webových stránkách www.rr-strednimorava.cz odkaz Veřejnost a média / Magazín ROP.