Ve Zlíně se konzultovaly problémové oblasti

zl__n.jpg V pořadí již šestý konzultační den v tomto roce připravil Úřad Regionální rady pro příjemce finanční podpory z Regionálního operačního programu Střední Morava.

"Hlavní myšlenkou kontultačních dnů je poskytnout prostor příjemcům dotace zeptat se na problémy, které aktuálně řeší v souvislosti s realizací projektu financovaného z ROP Střední Morava," řekl vedoucí odboru metodiky a monitoringu Zdeněk Bogoč. Pracovníci Úřadu Regionální rady připravili prezentace k nejčastějším problémovým oblastem, mezi které patří např. zadávání veřejných zakázek, způsobilé výdaje projektu a žádosti o platbu. Součástí prezentací je i postup úřadu při porušení podmínek stanovených ve smlouvě o poskytnutí dotace z ROP Střední Morava. "Z našeho pohledu je velmi užitečné, aby příjemci veřejně konzultovali problémy, které aktuálně řeší. Mohou tím pomoci ostatním, které čeká podobné řešení obdobných problémů," dodal Bogoč.

V Olomouci je konzultační den připraven na pondělí 9.11.2009 od 10:00 hodin v zasedací místnosti Regionálního centra Olomouc (viz pozvánka).

 

Prezentace konzultačních dnů jsou k dispozici ZDE.