Ještě do konce září je možné hrát o zajímavé ceny v soutěži „Vyfoť, napiš a vyhraj“

ROP_muj_projek.jpg Olomouc, 15. 9. 2014 - Ještě do konce září se můžou příznivci soutěžení zapojit do velké letní soutěže s Úřadem Regionální rady Střední Morava. Hry o pobytové poukazy a další pěkné ceny se může zúčastnit každý, kdo na webové stránky www.mujprojekt.eu vloží fotoreportáž z míst finančně podpořených z ROP Střední Morava.

Soutěž o nejlepší fotoreportáž byla vyhlášena na začátku prázdnin. Úkolem soutěžících je navštívit místo v Olomouckém a Zlínském kraji, které bylo realizováno díky finanční podpoře z ROP Střední Morava a vytvořit fotoreportáž z tohoto místa. Minimálně 4 a maximálně 8 fotografií doplněných popiskem pak stačí pomocí jednoduché aplikace vložit na webové stránky www.mujprojekt.eu. Ve druhém kole, které bude probíhat po celý říjen, bude veřejnost hlasováním vybírat 3 nejlepší soutěžní fotoreportáže z projektu podpořeného z ROP Střední Morava. Další 3 výherní fotoreportáže vybere odborná porota. Celkově tedy bude oceněno 6 soutěžních fotoreportáží, jejichž autoři získají hodnotné ceny.

Vítězové vyhrají pobytové poukazy například do Relax centra Kolštejn v Branné nebo do Wellness hotelu Alexandria v Luhačovicích. Pěkné ceny čekají i na hlasující, z nichž bude vylosováno 15, kteří obdrží dárkový balíček propagačních předmětů ROP Střední Morava. Ve hře je i speciální cena Hotelu Jana v Přerově za nejlepší fotoreportáž, která bude zachycovat tento hotel. Autor vítězné fotoreportáže získá Wellness víkend pro dvě osoby právě v Hotelu Jana.

Více informací o soutěži i poskytnutých cenách je zveřejněno na www.mujprojekt.eu, kde jsou také uvedena pravidla soutěže a technické náležitosti pro nahrávání fotoreportáží. Na stránkách je i seznam míst a mapa projektů podpořených z ROP Střední Morava.

ROP Střední Morava, jehož prostřednictvím jsou čerpány finanční prostředky z Evropského fondu pro regionální rozvoj na území Olomouckého a Zlínského kraje, měl v programovém období 2007-2013 k dispozici více než 18 miliard korun. Za sedm let činnosti podpořil ROP Střední Morava prostřednictvím evropských peněz na 1200 projektů obcí, měst, krajů, podnikatelů a neziskových organizací.

 

 

Kontakt:

Mgr. Michaela Linhartová

Tisková mluvčí Úřadu Regionální rady

Tel.: 739 002 410

E-mail: michaela.linhartova@rr-strednimorava_cz