Ještě celé září lze s ROPem soutěžit o wellness pobyty v regionu

1rrsm_2.png Až do konce září mohou zájemci o wellness pobyty v regionu na webové stránky www.mujprojekt.eu nahrávat krátká videa z míst, která vznikla díky finanční podpoře ROP Střední Morava.  Do té doby totiž trvá soutěž s názvem Natoč a vyhraj. Autoři videospotů, které obdrží nejvíce hlasů, čeká příjemný pobyt v některém z ubytovacích zařízení podpořeného z ROP Střední Morava.

Soutěž o nejlepší krátké video byla vyhlášena na začátku prázdnin. Úkolem soutěžících je nahrát jakékoliv video z místa podpořeného dotací z ROP Střední Morava, toto video do konce září nahrát na webové stránky www.mujprojekt.eu a v říjnu si pro své video najít co nejvíce hlasujících. Právě videa s největším počtem hlasů získávají ceny. Hraje se například o dárkový poukaz „Romance pro dva“ ve wellness hotelu Alexandria, který zahrnuje 90 minut ve wellness pro dva a večeři ve Francouzské restauraci v hodnotě 1 000 Kč, o balíček procedur „Léčebná kúra mořská partnerská“ v Mořských klimatických lázních v Rožnově pod Radhoštěm nebo o „Keltský paket“ pro dvě osoby v Relax centru Kolštejn v Branné. Odměněno bude celkem sedm autorů videospotů, dalších dvacet cen bude rozděleno mezi hlasující veřejnost. Je se tedy na co těšit a o co hrát.

Ceny do soutěže jsou podrobně rozepsány na webových stránkách www.mujprojekt.eu, kde jsou také uvedena pravidla soutěže a technické náležitosti pro nahrávání videí. Na stránkách je i seznam míst a mapa projektů podpořených z ROP Střední Morava, takže soutěžící nemusejí místa s ROP Střední Morava dlouho hledat. Kromě toho je na webu i seznam akcí pro veřejnost, které jsou pořádány v místech podpořených z ROP Střední Morava, takže nahrávání spotu lze spojit i s příjemně stráveným odpolednem.