Ve Zlíně učí připravovat a řídit projekty

web_1.jpg Zlínský kraj připravil pro potenciální žadatele a příjemce z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava e-learningové vzdělávání zaměřené na přípravu a řízení projektů.

Prvořadým zájmem Zlínského kraje je maximálně usnadnit žadatelům a příjemcům z Regionálního operačního programu regionu soudržnosti Střední Morava cestu k dotaci. V návaznosti na pozitivní ohlasy ze strany absolventů  připravil Zlínský kraj, odbor strategického rozvoje kraje, aktualizovanou podobu e-learningového kurzu se zaměřením na řízení a administraci projektů v rámci tohoto operačního programu.

 

Kurz je určen pro obce Zlínského kraje nad 500 obyvatel, pracovníky neziskových organizací a  podnikatele se sídlem ve Zlínském kraji. V současné době je k dispozici 80 licencí.

 

Kurz je bezplatný a bude probíhat po dobu 6 měsíců (od 2. listopadu 2009 do 30. dubna 2010). Zájemci se mohou registrovat do 30. března 2010 na vzdělávacím portále na adrese: http://zlin.elearningove-kurzy.cz. V současné době je k dispozici 80 nových licencí, přičemž úspěšní absolventi tohoto kurzu, kteří již certifikát obdrželi, se nemusí registrovat. Aktualizovanou verzi kurzu mají přiřazenou ve vzdělávacím prostředí a jejich přístupové údaje platí i nadále.

E-learningový vzdělávací modul je financován z Regionálního operačního programu Střední Morava.

 

Bližší informace Vám rády ochotně podají:  

Ing. Andrea Trávníčková

andrea.travnickova@kr-zlinsky_cz, tel. 577 043 418

Ing. Ivana Habartová

ivana.habartova@kr-zlinsky_cz, tel. 577 043 419