Hotel Horal nabízí nové pokoje

DSC03740.jpg Pavilon E s kapacitou 36 lůžek v 16 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech a nové sportovně relaxační centrum hotelu Horal ve Velkých Karlovicích je výsledkem realizace projektu financovaného z ROP Střední Morava.

"Firmě HP TRONIC se podařilo navrhnou a postavit hotel dosahující evropských standardů ubytování. Já jsem rád, že takový hotel vznikl právě na střední Moravě," řekl předseda Regionální rady a olomoucký hejtman Martin Tesařík. Projekt firmy je rozdělen do tří částí - ubytovací pavilon E, sportovně relaxační centrum s krytým bazénem a poslední částí je vybudování tepelných čerpadel. V tuto chvíli zbývá dokončit sportocní část s bazénem. Ta bude podle předpokladu hotova na konci roku 2010.

"Sáhnout si na evropské peníze není jednoduchou záležitostí. Kdykoliv mám příležitost mluvit s žadateli, kladu jim na srdce, aby byli řádně připraveni a nepodcenili práce na projektu," doplnil Libor Lukáš, statutární náměstek hejtmana Zlínského kraje.  Projekt firmy Danuše Hradilová – HP TRONIC „Rozšíření ubytovacích a sportovně relaxačních služeb hotelu Horal Velké Karlovice“ byl jedním z jedenácti projektů z mikroregionu Horní Vsacko, které v dotačním řízení ROP uspěly. Celkem do oblasti Velkých Karlovic ROP v září 2008 nasměroval 260 milionů korun! Například na již zmíněné rozšíření hotelu Horal, koupaliště ve Velkých Karlovicích, přírodní koupaliště v Novém Hrozenkově, koupaliště ve Zděchově, na modernizaci lyžařských svahů Kohútka či Bike park Karolinka.