Hotel Horal nabízí návštěvníkům nové služby

horal_karlovice_1__resizecrop_c640x480.jpg Sportovně relaxační centrum s termálními bazény je od začátku září nově k dispozici návštěvníkům hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Turistický resort Valachy se tak zařadil mezi nejmodernější turistické destinace na Moravě.

Majitelé hotelu Horal dělají všechno pro to, aby služby beskydského hotelu byly srovnatelné se stávajícími standardy v této oblasti. V roce 2006 nejprve vybudovali relaxační centrum Wellness Horal. V roce 2008 ke třem ubytovacím rezidencím přibyla čtvrtá, čtyřhvězdičková rezidence E s 36 lůžky. Loni bylo otevřeno veřejné devítijamkové golfové hřiště a parkovací dům a letos v srpnu byla ukončena poslední fáze - Sportovně relaxační centrum s termálními bazény, kardio fitness a multifunkčním hřištěm. U hotelu byla také letos vybudována slunící terasa a rozšířil se saunový svět o další saunu, odpočívárnu, venkovní ochlazovací bazén a venkovní whirlpool. Vše v souladu s představami Správy CHKO Beskydy s cílem najít řešení, které by co nejméně narušovalo přírodní prostředí.

Hotel Horal je dnes jedním z mála zařízení, které (díky termálním bazénům se slanou vodou vyhřívanou na 36°C) nabízí v Beskydech možnost celoročního koupání pro veřejnost. Jako jeden z mála na Moravě zaměstnává maséry z Thajska a Srí Lanky a patří mezi první u nás, který rozšířil služby wellness centra o saunovací ceremoniály.

Na rozšížení služeb hotelu se podílel i Regionální operační program Střední Morava dotací ve výši 45 milionů korun. Celková investice majitelů hotelu pak dosáhla částky bezmála 150 milionů korun.