Hlasování v soutěži „Vyfoť, napiš a vyhraj“ bylo spuštěno

ROP_muj_projek.jpg Olomouc, 1. 10. 2014 – V průběhu celého října může veřejnost podpořit svými hlasy fotoreportáže, které jejich autoři přihlásili do soutěže „Vyfoť, napiš a vyhraj“ a vybrat tak ty nejlepší z nich.  Hlasování probíhá na stránkách www.mujprojekt.eu   od 1. do 31. října 2014 a ve hře jsou pěkné ceny nejen pro autory soutěžních příspěvků, ale také pro ty, kteří se do hlasování zapojí.

Soutěž o nejlepší fotoreportáž byla vyhlášena na začátku prázdnin. Úkolem soutěžících bylo navštívit místo v Olomouckém a Zlínském kraji, které bylo realizováno díky finanční podpoře z ROP Střední Morava a vytvořit fotoreportáž z tohoto místa. Minimálně 4 a maximálně 8 fotografií doplněných popiskem pak stačilo vložit na webové stránky www.mujprojekt.eu. Ve druhém kole, které bude probíhat po celý říjen, bude veřejnost hlasováním vybírat 3 nejlepší soutěžní fotoreportáže z projektu podpořeného z ROP Střední Morava. Další 3 výherní fotoreportáže vybere odborná porota. Celkově tedy bude oceněno 6 soutěžních fotoreportáží, jejichž autoři získají hodnotné ceny.

V soutěži „Vyfoť, napiš a vyhraj“ se sešlo celkem 37 fotoreportáží, které prezentují různé projekty z celé Střední Moravy. Je tedy rozhodně z čeho vybírat. Každý, kdo se do hlasování zapojí, má k dispozici 3 hlasy, které může přidělit jedné fotoreportáži nebo je rozdělit mezi tři různé soutěžní příspěvky. Hlasovat mohou i samotní autoři fotoreportáží.

Veškeré informace o soutěži jsou zveřejněny na www.mujprojekt.eu, kde jsou k dispozici i samotné fotoreportáže a hlasování. Ze všech hlasujících bude vylosováno 15, kteří obdrží dárkový balíček propagačních předmětů ROP Střední Morava.

ROP Střední Morava, jehož prostřednictvím jsou čerpány finanční prostředky z Evropského fondu pro regionální rozvoj na území Olomouckého a Zlínského kraje, měl v programovém období 2007-2013 k dispozici více než 18 miliard korun. Za sedm let činnosti podpořil ROP Střední Morava prostřednictvím evropských peněz 1200 projektů obcí, měst, krajů, podnikatelů a neziskových organizací.

 

Kontakt:

Mgr. Michaela Linhartová

Tisková mluvčí Úřadu Regionální rady

Tel.: 739 002 410

E-mail: michaela.linhartova@rr-strednimorava_cz