Hlasování v soutěži o NEJ projekt ROP Střední Morava je v plném proudu

ROP_muj_projek.jpg Olomouc, 5.8.2015 - Letní soutěž, na jejímž konci budou známy NEJ projekty spolufinancované z ROP Střední Morava, je ve své polovině. O vítězích rozhodne veřejnost prostřednictvím internetového hlasování na stránkách www.mujprojekt.eu . Ještě do konce září je možné dát svůj hlas 3 libovolným projektům, které jsou pro hlasující ty nejzajímavější, nejprospěšnější nebo třeba nejhezčí. Zapojit se může každý a za svoje hlasy může získat i některou z pěkných cen.

Projekty, ze kterých lze vybírat, jsou zveřejněny na stránkách www.mujprojekt.eu. Přehledná databáze členěná podle témat obsahuje více než 700 projektů, které byly spolufinancovány z ROP Střední Morava v programovém období 2007-2013. Hlasující může podpořit projekt, který zná, navštěvuje jej a využívá, nebo který se nachází v jeho okolí a líbí se mu.

Vyhodnocení hlasování proběhne v říjnu, poté budou na základě počtu získaných hlasů vyhlášeny za každý kraj 3 nejlepší projekty v oblasti dopravy, rozvoje obcí a měst a cestovního ruchu. Zároveň bude za každý kraj vybrán jeden absolutní vítěz, tedy projekt, který získá nejvíce hlasů. Na začátku října bude také ze všech platně registrovaných hlasujících vylosováno 33, kteří se mohou těšit na pěkné ceny. První 3 vylosovaní hlasující získají dárkové poukazy do hotelu Alexandria v Luhačovicích, do Relax centra Kolštejn v Branné a do lázní v Ostrožské Nové Vsi. Na dalších 30 hlasujících čekají balíčky s turistickými průvodci a propagačními předměty od Centrály cestovního ruchu Východní Morava, Střední Morava – Sdružení cestovního ruchu a ROP Střední Morava.

Hlasování na stránkách www.mujprojekt.eu je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat a pak jen rozdělit 1-3 hlasy mezi jednotlivé vybrané projekty. Hlasování je umožněno prostřednictvím tlačítka „hlasovat“ umístěného v pravém horním rohu stránek, nebo prostřednictvím zeleného tlačítka, které je umístěno u jednotlivých projektů.

Více informací o soutěži je zveřejněno na www.mujprojekt.eu.

 

Kontakt:

Mgr. Michaela Linhartová

Tisková mluvčí Úřadu Regionální rady

Tel.: 739 002 410

E-mail: michaela.linhartova@rr-strednimorava_cz