Celý říjen hlasujeme o wellness pobyty v soutěži Natoč a vyhraj

web_11.jpg Od 1. října může veřejnost na stránkách www.mujprojekt.eu hlasovat o nejlepší video natočené s tematikou ROP Střední Morava. Dvacet hlasujících čekají wellness pobyty v zařízeních podpořených z ROP v Olomouckém a Zlínském kraji, nebo skipasy či poukazy do restaurací. Autor vítězného videospotu si pak odnese let balobem a pobyt s polopenzí v Baloncentru Břestek nedaleko Uherského Hradiště. Hlasování bude otevřené do konce října.

Hlasování je součástí kampaně „Natoč a vyhraj“, kterou pro veřejnost letos připravil Úřad Regionální rady. Od července do konce září mohli zájemci o zajímavé ceny nahrávat krátké videospoty na webové stránky www.mujprojekt.eu. Z nich pak budou v říjnu hlasováním vybrány ty nejlepší. Hlasovat může kdokoliv. Pro sedm autorů videospotů s nejvyšším počtem hlasů jsou připraveny víkendové wellness pobyty (např. Relax centrum Kolštejn, wellness hotel Alexandria, hotel Jana v Přerově, Mořské klimatické lázně v Rožnově p.R.). Vybírat lze ze 39 videospotů. Do hlasování o nejlepší videospot se mohou zapojit i samotní autoři. Stačí, když na svůj spot upozorní své přátele například na svém facebookovém profilu, či jinde. Vítězí spot s největším počtem hlasů.

 

Veškeré informace o soutěži jsou na www.mujprojekt.eu, videa jsou k dispozici ve video galerii, kde je umístěno i hlasování. Ceny pro hlasující budou losovány, odměnu může získat kdokoliv.

 

Webové stránky www.mujprojekt.eu jsou souhrnem výsledků, kterých dosáhl ROP Střední Morava v Olomouckém a Zlínském kraji. Jsou zde k dispozici informace a fotografie zhruba 600 projektů, které v regionu vznikly díky podpoře ROP Střední Morava a dnes už slouží obyvatelům. Mimo to jsou zde zábavní aktivity pro veřejnost (mimo soutěže i luštění křížovek s ROP) nebo upozornění na kulturní a společenské akce, které jsou pořádány v místech realizovaných projektů. Veškeré informace jsou umisťovány také na facebookovém profilu Můj projekt.

 

Ceny pro hlasující veřejnost