Byla spuštěna testovací verze nového webu

web02.jpg Větší uživatelský komfort a kvalita je cílem nových webových stránek, které od 1. dubna 2009 spouští v testovacím režimu Úřad Regionální rady.

Novinkou webových stránek je zajištění přístupu do editačního módu pro příjemce projektů podpořených z Regionálního operačního programu Střední Morava. Ti budou moci přímo na stánky vkládat krátké informace o svých projektech prostřednictvím předem připraveného formuláře. "Není potřeba se o projektech dlouze rozepisovat. Po příjemcích chceme pouze uvedení základních dat o projektu," doplnila tisková mluvčí úřadu Renata Škrobálková. V návaznosti na informace o projektu příjemce bude na stránky úřadu vkládat vyhlášené veřejné zakázky související s realizací projektu. "Tím dojde k naplnění metodického pokynu Veřejné zakázky tak, jak jej na únorovém jednání schválil Výbor Regionální rady," doplnila mluvčí úřadu.


Testovací provoz nových webových stránek bude probíhat v průběhu měsíce dubna. Po tuto dobu budou v provozu i stávající webové stránky, které budou rovněž doplňovány o aktuální informace. Z toho důvodu žádáme uživatelé stránek o trpělivost a vstřícnost jak při správě obsahu požadovaných dat, tak i při vyhledávání potřebných informací. V případě jakýchkoli problémů kontaktujte tiskovou mluvčí úřadu.


KONTAKT:
Renata Škrobálková - 739 002 410