Rozšíření provozu hotelu Arigone - penzion Arigone

Registrační číslo: CZ.1.12/3.3.00/18.00952

Celkové způsobilé výdaje: 45 072 582,30 Kč

Z toho dotace RR (EU + státní rozpočet): 0.00

Z toho dotace EU (Kč): 0.00

Doba realizace projektu: 20. leden 2009 až 31. leden 2013

Popis projektu

Předmětem projektu je rekonstrukce stávajícího objektu MAhlerova č. 19 (dnesk neslouží pro účely hotelu) a novostavba v proluce Mahlerova č. 17, které budou funkčně propojeny jak mezi sebou, tak i mezi stávajícími domy hotelu Arigone. Nově vybudovaný penzion bude oficiálně certifikován sdružením UNIHOSR na úroveň ****. Penzion bude nabízet ubytování ve 14 dvoulůžkových pokojích. Pokoje budou vybudovány v 2.NP, 3.NP a 4.NP a z hlediska zařizovacích předmětu hygienického zázemí budou vybaveny nadstandartně - hydromasážní sprchový box (10x), hydromasážní vana (3x) a infrasauna (2x). V 1.NP penzionu se budou nacházet relaxační služby ve formě masáží. Ve dvoře penziomu bude vybudována parkovací plocha pro hosty penzionu.

Cíle projektu

Strategické cíle projektu: zvýšení ubytovací kapacity Olomouce (28 nových lůžek), zvýšení kvality ubytování v Olomouci (penzion, certifikovaný sdružením UNIHOST na standard ****), rozšíření nabídky doplňkových služeb (poskytování relaxačních služeb - masáže + nadstandardní vybavení
pokojů - hydromasážní sprchové boxy, hydromasážní vany a infrasauny), přilákání domácích a zahraničních turistů do Olomouce - prodloužení doby pobytu v regionu, přispění ke zvýšení zaměstnanosti (vznik nových pracovních míst), zatraktivnění historického centra Olomouce - Městská památková rezervace (zastavění nevzhledně vypadající
proluky).Výstupy projektu: vybudování penzionu (14 dvoulůžkových pokojů s kapacitou 28 lůžek), dvě místnosti určené pro masáže (relaxační služby) včetně zázemí, technické zázemí penzionu, parkovací plocha - jedno místo pro handicapované. Výslednou službou projektu bude ubytování ve čtyřhvězdičkovém penzionu a wellness služby.

Partneři

Partnerem projektu je pan Zdeněk Vránek, člen sdružení dvou fyzických osob podnikajících na základě
živnostenského listu, podnikatelů Mgr. Ondřej Pavelka a Zdeněk Vránek. pan Vránek bude zapojen ve všech fázích projektu.

Realizátor projektu

Název: Mgr. Ondřej Pavelka

IČ: 66955726

Ulice: Wellnerova 441/9

Město: Olomouc

PSČ: 779 00

Místo realizace:

Kontaktní osoba

Kontakt: Mgr. Ondřej Pavelka, pavelka@arigone_cz, tel.: 605286792