Prezentace projektů

Chcete prezentovat projekt financovaný z Regionálního operačního programu Střední Morava? Zveřejněte jej na portálu Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava.

1. Registrace/Přihlášení

Realizované projekty mohou vkládat pouze přihlášení registrovaní uživatelé. Pokud jste registrovaný uživatel, přihlašte se. V případě, že nejste registrovaným uživatelem, je třeba provést nejdříve registraci.

2. Vyplnění formuláře

Pro zadání projektu si připravte registrační číslo projektu a unikátní kód žádosti (hash - uvedeno v Benefitu), který jste obdrželi. Bez těchto údajů není možné projekt uložit.

Formulář pro vložení realizovaného projektu obsahuje pole pro vyplnění údajů o projektu. Bez vyplnění veškerých povinných údajů nebude projekt zveřejněn. Je proto nutné řádně vyplnit všechna pole, pokud některé pole nevyplníte, budete vyzváni k jeho doplnění.

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko "Uložit". Po úspěšné kontrole údajů je projekt uložen a ihned zveřejněn na portálu.

K dispozici máte také přehled svých vložených projektů. Zde můžete již vložené a zveřejněné projekty upravit - kliknutím na název projektu se otevře formulář s údaji projektu, které je možné upravit a opět uložit. Změny jsou po úspěšné kontrole a uložení ihned zveřejněny.

Dále je možné vyhledávat ve zveřejněných projektech.