Aktuality

PF 2008

 

ROP Střední Morava vyhlašuje druhé kolo výzev

Dne 17. prosince 2007 Regionální rada regionu soudržnosti Střední Morava vyhlásila druhé kolo výzev k předkládání projektů z Regionálního operačního programu Střední Morava. Vyhlášené výzvy směřují do pěti oblastí bezmotorové dopravy, fyzické revitalizace ve městech a na venkově, rozvoje cestovního ruchu a absorpční kapacity na území Zlínského a Olomouckého kraje.

 

Předpokládaný harmonogram výzev 2008

Výbor Regionální rady dne 12. prosince 2007 vzal na vědomí předpokládaný harmonogram výzev v roce 2008.

 

Výbor schválil druhé kolo výzev

Výbor Regionální rady Střední Morava schválil ve středu 12. prosince, den po slavnostním podepsání regionálních operačních programů, druhé kolo výzev z Regionálního operačního programu Střední Morava.

 

ROP Střední Morava, verze 12

Na webových stránkách Regionální rady Střední Morava je zveřejněna poslední, v pořadí již dvanáctá, verze Regionálního operačního programu Střední Morava, která byla schválena Evropskou komisí a slavnostně podepsána dne 11. prosince 2007 v Praze.

 

Kraje společně podepsaly operační programy

Slavnostní podpis všech sedmi regionálních operačních programů pro kraje České republiky se uskutečnil v úterý 11. prosince za účasti zástupců Evropské komise, hejtmanů krajů a ředitelů úřadů regionálních rad všech sedmi regionů soudržnosti. Definitivně se tím odstartovalo čerpání evropských peněz do jednotlivých regionů.

 

ROP Střední Morava je schválen

Regionální operační program regionu soudržnosti Střední Morava je schválen – Evropská komise o tom rozhodla dne 3. prosince 2007.

 

V Luhačovicích a v Olomouci se mluvilo o ROPu Střední Morava

Upozornit na možnosti Regionálního operačního programu Střední Morava bylo hlavním cílem konferencí pořádaných dne 16. listopadu v Luhačovicích a o čtyři dny později v Olomouci.

 

Konference k ROP Střední Morava

Úřad Regionální rady ve spolupráci s Olomouckým a Zlínským krajem pořádá úvodní konference k Regionálnímu operačnímu programu Střední Morava.

 

Úřad Regionální rady hledá nové zaměstnance

Ředitel Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava vyhlašuje výběrové řízení na následující pozice:

 

Úřad Regionální rady přijal první projekty

Středa 31. 10. 2007 byla posledním dnem pro předložení projektů z první výzvy Regionálního operačního programu Střední Morava zaměřené na úpravy a modernizaci silnic 2. a 3. třídy v Olomouckém a Zlínském kraji.

 

Výzva k podání nabídky - Internet

Úřad Regionální rady vyhlašuje výzvu k podání nabídky na Připojení k síti Internet.

 

V Praze se ve středu jednalo o ROPu

Ve středu 19. září 2007 proběhlo na Ministerstvu pro místní rozvoj jednání se zástupcem Evropské komise Georgiosem Yannoussisem o připomínkách k Regionálnímu operačnímu programu Střední Morava.

 

Úřad Regionální rady hledá další zaměstnance

Ředitel Úradu Regionální rady, Ivan Matulík, vyhlašuje výběrové řízení na tyto pozice:

 

Úřad Regionální rady hledá nové zaměstnance

Ředitel Úřadu Regionální rady, Ivan Matulík, vyhlašuje výběrová řízení na tyto pozice: