Aktuality

Upřesnění postupů při administraci projektů

Úřad Regionální rady v těchto dnech vydal metodické oznámení, kterým na základě dosavadních zkušeností upřesňuje některé postupy při administraci projektů.

 

Aktualizace příručky BENEFIT7

Do návodu pro vyplnění webové žádosti BENEFIT7 byly doplněny zejména informace týkající se žádosti o platbu z ROP Střední Morava.

 

Úřad hledá nové spolupracovníky

 

Revize Smlouvy o poskytnutí dotace

Upřesnění a aktualizace vybraných částí Smlouvy o poskytnutí dotace na individuální projekt je výsledkem dosavadních zkušeností odboru kontroly a plateb s přípravou podkladů nezbytných pro podpis Smlouvy.

 

PF 2009

Hodně štěstí, zdraví a úspěchů v novém roce 2009 přeje Regionální rada regionu soudržnosti Střední Morava.

 

Do měst půjde přes půl miliardy na vzdělávání, sociální služby a volnočasové aktivity

Projekty přibližně za 537 milionů korun schválil na svém jednání Výbor Regionální rady včera, v pondělí 8. prosince 2008.

 

Výbor schválil plán práce na rok 2009

Plán práce Výboru Regionální rady a Monitorovacího výboru ROP Střední Morava v roce 2009 mimo jiné schválil Výbor na svém pondělním jednání.

 

Revize metodického oznámení k výzvě 02/2007

První revize metodického oznámení V 02/2007 MO 05 znamená upřesnění postupu pro výpočet indikátoru s názvem  "Zvýšení atraktivity podpořených měst a obcí" v době po ukončení realizace projektu.

 

Vyšlo čtvrté číslo Magazínu ROP

Jaké dokumenty je třeba doložit Úřadu Regionální rady ještě před podpisem Smlouvy o poskytnutí dotace je hlavním tématem v pořadí již čtvrtého čísla Magazínu ROP.

 

Uzavřená výzva č. 10/2008

Projekty za 105 milionů na podporu zdravotnických zařízení v Olomouckém a Zlínském kraji byly odevzdány v rámci uzavření výzvy č. 10/2008. Jedná se zejména o projekty na modernizaci a stavební úpravy stávajících zdravotních zařízení nebo na pořízení zdravotnické techniky.

 

Regionální rada má nového předsedu

Nového předsedu Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava zvolili dnes členové Výboru Regionální rady na jednání ve Zlíně.

 

Výbor Regionální rady má nové členy

Ustavujícími zastupitelstvy v Olomouckém (14.11.) a Zlínském (12.11.) kraji skončil mandát stávajících členů Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Stření Morava a byli schváleni jejich nástupci.

 

Metodické oznámení pro plánování výdajů u veřejných subjektů

Úřad Regionální rady Střední Morava reagoval na množící se dotazy ze strany příjemců a vydal metodické oznámení týkající se plánování výdajů u veřejných subjektů - stanovený položky rozpočtové skladby a účelového znaku.

 

Formuláře oddělení kontroly a plateb

Oddělení kontroly a plateb umístilo na webové stránky žadateli/příjemci nejčastěji vyžadované formuláře vztahující se k oznámení změn v projektu.

 

Úřad hledá nové zaměstnance

Ředitel Úřadu Regionální rady vyhlásil výběrové řízení na obsazení následujících pracovních pozic: