Aktuality

Úřad hledá nové spolupracovníky

zaměstnání na ÚRR_1.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady Střední Morava vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice vedoucí Odboru řízení projektů a také na místo právníka úřadu.

 

Konference představí nový model hodnocení projektů

euro_v_pen____ence.jpg Výsledky čerpání peněz z Regionálního operačního programu Střední Morava a detaily k novému hodnocení projektů budou obsahem výroční konference ROP Střední Morava, která se uskuteční 2. září 2009 v Olomouci a o týden později, 8. září 2009 ve Zlíně.

 

Tršice mají nový průtah

tr__ice.jpg Zrekonstruovanými, ale i nově postavenými úseky silnice se ode dneška může pyšnit obec Tršice na Olomoucku. Z Regionálního operačního programu zde byla opravena silnice II/436.

 

Komise schválila výroční zprávu

vlajka_EU_01.jpg Výroční zprávu o realizaci Regionálního operačního programu Střední Morava v roce 2008 schválila v těchto dnech Evropská komise.

 

První miliarda z ROP Střední Morava proplacena

jedno_euroweb.jpg Více než jednu miliardu z Regionálního operačního programu Střední Morava poslal v těchto dnech Úřad Regionální rady na účty měst, obcí a podnikatelů z Olomouckého a Zlínského kraje.

 

Hotel Horal nabízí nové pokoje

DSC03740.jpg Pavilon E s kapacitou 36 lůžek v 16 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech a nové sportovně relaxační centrum hotelu Horal ve Velkých Karlovicích je výsledkem realizace projektu financovaného z ROP Střední Morava.

 

Úřad zve na seminář pro žadatele

DSC01572.jpg Nový model hodnocení projektů financovaných z Regionálního operačního programu Střední Morava bude hlavním tématem semináře pořádaného pro žadatele ve čtvrtek 13. srpna 2009.

 

Úřad hledá nové spolupracovníky

zaměstnání na ÚRR_1.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozic odborných referentů na pracovištích v Oomouci a ve Zlíně. Dále pro pracoviště v Olomuci hledá administrativního pracovníka.

 

Revitalizace Panského dvora v Kunovicích je u konce

Kunovice1.jpg Od března letošního roku probíhala v areálu Panského dvora v Kunovicích realizace stavební akce pod názvem   Revitalizace veřejného prostranství – Panský dvůr.

 

V Čechách pod Kosířem otevřeli unikátní muzeum

web01_2.jpg Téměř čtyři desítky historických kočárů, pohřebních vozů, bryček nebo saní z let 1750 až 1920 mohou obdivovat návštěvníci nového Muzea kočárů, které bylo v sobotu 11. července otevřeno v Čechách pod Kosířem na Prostějovsku.

 

Uherský Brod láká turisty novým značením

web01_1.jpg Jednotný systém značení nejzajímavějších památek ve městě Uherský Brod slavnostně zprovoznili a zpřístupnili veřejnosti zástupci města ve čtvrtek 9. července 2009.

 

Podepsáno dalších 46 projektů

03_web01.jpg Projekty za bezmála 770 milionů korun podepsal předseda Regionální rady Střední Morava Martin Tesařík. Do regionu putují další peníze z Regionálního operačního programu Střední Morava.

 

Ve čtrnácté výzvě míří do Olomuce více než 50 milionů

web_projekty01.jpg V pořadí již čtrnáctá výzva z Regionálního operačního pogramu Střední Morava byla v těchto dnech vyhlášena Úřadem Regionální rady.

 

Výbor aktualizoval harmonogram výzev

web_VRR.jpg Předpokládaný harmonogram výzev z Regionálního operačního programu Střední Morava na léta 2009 až 2010 aktualizoval na svém jednání Výbor Regionální rady.

 

V Lošticích mají nové náměstí

web.jpg Nově zrekonstruované náměstí Míru v Lošticích oficiálně otevřeli představitelé města při příležitosti zahájení slavností dechové hudby Pod loštickým nebem.