Aktuality

Úřad hledá nové spolupracovníky

vlajka_EU_01.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozic:

 

V Přáslavicích mají rozhlednu Božka

p____slavice.jpg Za necelý rok vyrostla v Přáslavicích na Olomoucku zbrusu nová rozhledna. Obec využila možnosti financování z Regionálního operačního programu Střední Morava.

 

Rožnovsko může předkládat projekty

web_projekty01.jpg Až do konce listopadu (26.11.) mohou obce, neziskové organizace i podnikatelé podávat žádosti o podporu z Regionálního operačního programu Střední Morava na Rožnovsku.

 

Chcete podat projekt, přijďte na seminář

web___kolen__.jpg Pro ty, kteří chtějí odevzdat svůj projektový záměr do výzvy č. 15/2009, připravil Úřad Regionální rady seminář zvlášť ve Zlíně (22.9.) a zvlášť v Olomouci (24.9.).

 

V Luhačovicích budou mít novou plovárnu

luha__ovice_web.jpg Novou plovárnou s možností celoročního koupání se bude od roku 2010 pyšnit město Luhačovice. Získalo na ni dotaci z Regionálního operačního programu Střední Morava ve výši 82 milionů korun.

 

ROP: finance pro váš investiční záměr

web_5.jpg Více než 300 zájemců z Olomouckého i Zlínského kraje přilákala konference s názvem ROP: finance pro váš investiční záměr (Olomouc 2. září, Zlín 8. září), která se zaměřila na to, jak v budoucnu využít peníze z Regionálního operačního programu Střední Morava.

 

Patnáctá výzva vyhlášena

web_projekty01.jpg Dlouho očekávanou v pořadí již patnáctou výzvu z Regionálního operačního programu Střední Morava vyhlásil Úřad Regionální rady. Jsou v ní cyklostezky, sociální podpora, volný čas, cestovní ruch na Šumpersku a Jesenicku a úplně nově aquaparky a kongresová centra.

 

Jak na projekty financované z ROP Střední Morava

web_bro__ura_web.jpg Návod na to, jak přistupovat k projektům financovaným z Regionálního operačního programu Střední Morava obsahuje nová brožura s názvem "Jak plánovat a realizovat projekt."

 

Aktualizován program konference ve Zlíně

euro_v_pen____ence.jpg Drobné změny v programu konference Regionálního operačního programu Střední Morava s názvem ROP: finance pro váš investiční záměr byly zapracovány do jejího průběhu.

 

Navýšena kapacita: marketingová analýza

euro_v_pen____ence.jpg Z důvodu velkého zájmu o workshop Jak dobže zpracovat marketingovou analýzu byla dodatečně navýšena jeho kapacita. Zájemci se mohou dál registrovat.

 

Výbor do regionu poslal více než 1,6 miliardy korun

web_4.jpg V pořadí již patnáctou výzvu pro předkládání projektů financovaných z Regionálního operačního programu Střední Morava schválil na svém jednání Výbor Regionální rady.

 

Na Olomoucku otevřeli 9,5 km nových cyklostezek

web_3.jpg Velká Bystřice – Hlubočky a Přáslavice – Daskabát – Velký Újezd jsou nové úseky cyklostezek na Olomoucku, které byly financovány z Regionálního operačního programu Střední Morava.

 

Ve Šternberku budou mít projekty za 63 milionů

web_2.jpg Školy, sociální a kulturní zařízení ve městě Šternberku mají důvod k radosti. Z Regionálního operačního programu Střední Morava dostanou na své projekty 63,2 milionů korun.

 

V Kojetíně novou silnici jako první vyzkoušely děti

web_1.jpg Lepší přístup k vlakovému a autobusovému nádraží budou mít od nynějška obyvatelé města Kojetín. Byl zde zprovozněn nový úsek místní komunikace v ulicích Čs. Legií, Dudíkova a Hanusíkova.

 

Prodloužení lhůty pro schválení žádosti o platbu

euro_coins.jpg Vzhledem ke kumulaci přijatých žádostí o platby k projektům financovaným z Regionálního operačního programu Střední Morava dochází k dočasné změně lhůt pro jejich schválení.