Aktuality

Harmonogram výzev je v přípravě

DSC07967.jpg Zveřejnění harmonogramu výzev na rok 2011 čeká na schválení aktuálního finančního plánu ROP Střední Morava.

 

Monitorovací zprávy o udržitelnosti projektů

web_2.jpg Příjemci, jejichž projekty financované z Regionálního operačního programu Střední Morava se nacházejí ve fázi udržitelnosti, mají povinnost do konce ledna předložit úřadu Monitorovací zprávu o udržitelnosti projektu.

 

Plán práce výborů ROP v roce 2011

vrr_1.jpg Na webových stránkách byly zveřejněny plány práce Výboru Regionální rady a Monitorovacího výboru ROP Střední Morava v roce 2011.

 

PF 2011

PF_2011.jpg Úřad Regionální rady přeje všem šťastný nový rok a hodně úspěchů v osobním i pracovním životě.

 

Aktualizován nový vzor smlouvy

web_projekty.jpg Aktualizaci Metodického pokynu Vzor smlouvy o poskytnutí dotace na individuální projekt financovaný z Regionálního operačního programu Střední Morava schválil Výbor Regionální rady.

 

Konference otevřela téma budoucí kohezní politiky

JAN_8289.jpg Nové kongresové prostory hotelu Jana v Přerově zaplnily dvě stovky zástupců měst, obcí, podnikatelů a odborné veřejnosti, aby si vyslechli aktuální informace o Regionálním operačním programu Střední Morava.

 

Hotel Alexandria otevřela Lívia Klausová

DSC00113.jpg Stylově zmodernizovaný čtyřhnězdičkový hotel Alexandria v Luhačovicích navazuje na tradici prvorepublikového hotelu vysoké úrovně. Přesvědčila se o tom i první dáma republiky, paní Lívia Klausová.

 

Přijďte na konferenci "Jsme v polovině"

konf.jpg Regionální operační program Střední Morava JE V POLOVINĚ plánovaného programového období 2007 až 2013. Do Olomouckého a Zlínského kraje bylo na investiční projekty doposud investováno šest a půl miliardy korun.

 

Zveřejněn vzor smlouvy na koncepty

web_projekty01.jpg Do dokumentace k výzvě číslo 21 byl Úřadem Regionální rady doplněn nově schválený vzor smlouvy pro zpracování a realizaci konceptů pro oblast podpory 2.4 Podpora podnikání.

 

Rady a tipy pro váš koncept 2.4 Podpora podnikání

8309.jpg Konzultační den pro připravované koncepty v rámci vyhlášené podoblasti podpory 2.4 Podpora podnikání připravil na středu 20. října 2010 Úřad Regionální rady pro všechny zájemce.

 

Změny v projektech – vícepráce a záměna technologie

web_2.jpg Metodické oznámení upravuje problematiku víceprací a změn technologie, které nejsou v souladu s článkem 7 odst. 3 smlouvy o poskytnutí dotace považovány za dodatečné nebo zapomenuté položky rozpočtu.

 

Vyhlášeno výběrové řízení na právníka ÚRR

vlajka_EU02.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady vyhlašuje výběrové řízení na právníka úřadu. Veškeré požadavky na obsazení pozice jsou k dispozici webových stránkách.

 

Platí novela zákona o veřejných zakázkách

v__hy.jpg Od středy15. září 2010 je účinný zákon č. 179/2010 Sb., kterým byl novelizován zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách ve znění pozdějších předpisů.

 

Centrum pro výuku hi-technologií

Budova_Centra_hi_technologi__.jpg Jedinečné výukové a prezentační Centrum pro výuku hi-technologií bylo zprovozněno v areálu Střední průmyslové školy v Uherském Brodě. V těchto dnech budova ožívá a rozbíhá se v ní výuka.

 

Pozastaveny nové výzvy a podepisování smluv

vrr.jpg Předseda Regionální rady Martin Tesařík prozatím nebude podepisovat smlouvy o podpoře z Regionálního operačního programu Střední Morava. Důvodem je rozhodnutí vlády zastavit spolufinancování ze státního rozpočtu.