Aktuality

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 10 20 30 40 50   Následující   ››

Úřad Regionální rady Střední Morava hledá zaměstnance na pozici odborného referenta

voucher_rollup.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady Střední Morava vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice – Odborný referent Oddělení kontroly a plateb ve Zlíně. Přihlášky, včetně požadovaných tiskopisů a dokladů, mohou uchazeči o pozici posílat do 21. února 2017 do 12:00 hodin na adresu úřadu v Olomouci.

 

PF 2017

Úřad Regionální rady Střední Morava přeje všem svým partnerům klidné prožití vánočních svátků a v novém roce 2017 hodně zdraví, spokojenosti a osobních i pracovních úspěchů

 

Úřad Regionální rady Střední Morava hledá zaměstnance na pozici právníka

paragraf.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady Střední Morava vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice – právník Odboru kontroly a nesrovnalostí  (2 pracovní místa). Přihlášky, včetně požadovaných tiskopisů a dokladů, mohou uchazeči o pozici posílat do 6. 12. 2016 do 12:00 hodin na adresu úřadu v Olomouci.  

 

Úřad regionální rady vypisuje výběrové řízení na volnou pozici

vlajka_EU.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady Střední Morava vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice – právník Odboru kontroly a nesrovnalostí. Přihlášky, včetně požadovaných tiskopisů a dokladů, mohou uchazeči o pozici posílat do 3. 10. 2016 do 12:00 hodin na adresu úřadu v Olomouci.  

 

Úřad Regionální rady Střední Morava hledá zaměstnance na pozici referenta personální administrativy

DSC09907.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady Střední Morava vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice „Referent/ka personální administrativy“ pro pracoviště v Olomouci. Přihlášky, včetně požadovaných tiskopisů a dokladů, mohou uchazeči o pozici posílat do 15. srpna 2016 do 12:00 hodin na adresu úřadu v Olomouci.

 

Vyšlo nové číslo Magazínu ROP Střední Morava

magazin 1-2016_2.jpg Nové číslo elektronického Magazínu ROP přináší aktuální informace o stavu čerpání programu a prezentaci výsledků ROP Střední Morava za celé programové období 2007-2013. Nechybí ale ani tradiční rubriky – informace o projektech, proměny regionu v čase a tipy na výlet.

 

Financování projektů z ROP Střední Morava skončilo

euro_coins.jpg Olomouc, 7.7.2016 – Z Regionálního operačního programu Střední Morava byly ve druhé půlce června vyplaceny poslední peníze z evropských fondů a tím financování projektů realizovaných v uplynulém programovém období končí. Od roku 2007 bylo z programu, který zodpovídal za uplatnění evropských peněz v Olomouckém a Zlínském kraji, podpořeno 1 266 projektů, které získaly dotace ve výši celkem 18,3 miliardy korun.

 

Úřad Regionální rady Střední Morava hledá zaměstnance na pozici administrativního pracovníka

voucher_rollup.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady Střední Morava vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice - Administrativní pracovník odboru kontroly a nesrovnalostí pro pracoviště v Olomouci. Přihlášky, včetně požadovaných tiskopisů a dokladů, mohou uchazeči o pozici posílat do 22. června 2016 do 12:00 hodin na adresu úřadu v Olomouci.

 

Aktualizace Metodického oznámení č. 43 Předkládání monitorovacích zpráv o zajištění udržitelnosti projektu

web_2.jpg K datu 26. 5. 2016 bylo aktualizováno Metodické oznámení č. 43 Předkládání monitorovacích zpráv o zajištění udržitelnosti projektu. Revize metodického oznámení V 2014 MO 43 R1 spočívá v upřesnění podstatných změn v době udržitelnosti projektu.

 

Úřad Regionální rady Střední Morava hledá právníka

paragraf.jpg Ředitel Úřadu Regionální rady Střední Morava vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice – právník Odboru kontroly a nesrovnalostí. Přihlášky, včetně požadovaných tiskopisů a dokladů, mohou uchazeči o pozici posílat do 9. června 2016 do 12:00 hodin na adresu úřadu v Olomouci.

 

Postup Řídícího orgánu ROP Střední Morava v návaznosti na poskytnutou dotaci na pořízení vozidel veřejné dopravy v případě neexistence závazku veřejné služby

web_2.jpg Výbor Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava schválil dne 11. 5. 2016 dokument „Postup Řídícího orgánu ROP Střední Morava v návaznosti na poskytnutou dotaci na pořízení vozidel veřejné dopravy v případě neexistence závazku veřejné služby“.

 

Aktualizace dokumentu Provádění finančních oprav v rámci ROP Střední Morava

pd.jpg K datu 11. 5. 2016 byl aktualizován dokument Provádění finančních oprav v rámci ROP Střední Morava. Revize instrukce spočívá v úpravě postupů při nezískání certifikace ubytovacích zařízení.

 

ROP Střední Morava už poslal do regionu 18 miliard, celkem bylo investováno 29 miliard

jedno_euroweb.jpg Olomouc, 27.4.2016 – Už 18 miliard korun bylo proplaceno příjemcům dotace z ROP Střední Morava. Z finančního objemu, který byl vyčleněn na rozvoj Olomouckého a Zlínského kraje, ještě zbývá proplatit přibližně 300 milionů korun. Celkově bylo v regionu díky dotacím proinvestováno více než 29 miliard.

 

Rozárium s novou tváří přivítalo první návštěvníky

rozarium.jpg Obnovené rozárium v Bezručových sadech v Olomouci zahájilo v pátek 1. dubna společně s dalšími městskými parky návštěvnickou sezonu. Unikátní rozárium získalo novou tvář díky dotaci z ROP Střední Morava, která dosáhla výše téměř 24 milionů korun.  Atraktivní prostor, který navazuje na univerzitní areál a propojuje ulici 17. listopadu s centrem města, je nyní zpřístupněn zdarma.

 

Opravený zámek v Čechách pod Kosířem se v sobotu poprvé otevře veřejnosti. Obnovu finančně podpořil ROP Střední Morava.

img_6286.jpg Historická památka, která je ve vlastnictví Olomouckého kraje, se veřejnosti otevře vůbec poprvé ve své historii.  Náročnou rekonstrukci zámku i přilehlého parku, do které se kraj kvůli špatnému stavu objektu pustil, spolufinancoval ROP Střední Morava. Na obnovu památky uvolnil dotaci ve výši 19,2 milionu korun.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 10 20 30 40 50   Následující   ››